O mnie

Agnieszka Kułakowska

Psycholog, psycholog transportu, coach, certyfikowany terapeuta PSTTSR.

Fascynuje mnie człowiek, z bogactwem swoich zasobów i doświadczeń.  
Każde spotkanie traktuję jak zaproszenie do wspólnej podróży, w której czasem poszukuje się celu, czasem odkrywa nowe zakątki a czasami skupia głównie na przyrządach do nawigacji. 
Centrum stanowi tu konkretna Osoba i Jej potrzeby. Zarówno w pracy diagnostycznej, jak i pomocowej, Skupiam się na indywidualnym podejściu do klienta, opartym na szacunku, dyskrecji i współpracy.
Pracuję z osobami dorosłymi i nastolatkami. Obszarami, w których posiadam najwięcej doświadczenia są lęki, trudności w sferze radzenia sobie ze stresem i emocjami, relacjami  i komunikacją oraz budowanie poczucia własnej wartości  i ogólnie pojętego dobrostanu psychicznego. Wspieram również osoby dotknięte wypaleniem zawodowym.

Ostatnio dużo czasu poświęcam na poznawanie wpływu stanu psychicznego na zdrowie ciała.

Jestem  w stałym procesie szkolenia i superwizji, by na bieżąco wzbogacać posiadaną wiedzę
i możliwie 
elastycznie ją wykorzystywa

Projekt bez tytułu (47)

Pracownia Rozwoju EVOLUO

Pracownia Rozwoju EVOLUO powstała we wrześniu 2019 roku. Została stworzona dosłownie, od podstaw - własnymi rękoma i sercem - moimi i Moich Bliskich. Prócz poradnictwa psychologicznego i terapii w nurcie skoncentrowanym na rozwiązaniach, oferuję również psychoedukację, szkolenia oraz diagnostykę psychologiczną na potrzeby medycyny pracy. Współpracuję także z uczelniami. Zapraszam Państwa do  siedziby Pracowni w Rybniku, gdzie na każdego Klienta czeka pyszna kawa, herbata lub lemoniada 🙂 Dysponuję własnym parkingiem. Prowadzę również konsultacje online, których termin można zarezerwować w zakładce "REZERWACJE"